تاحالا شده دلتون واس وقتایی که هیچ دغدغه ای نداشتید تنگ بشه؟ وقتایی که مریض نبودید و فک میکردید چقدر دغدغتون زیاده و ندیدید نعمت سلامتیو و وقتی که بیمار شدید گفتید: واقعا سلامتی نعمت پنهونه! خوب اینا که کافی نیس! حالا غصه گذشترو بخوری همه چی درس میشه؟ پس الان که قلبت ناراحته و به مشکل قلبی دچار شدی جبران کن و دیگه به این فک نکن که چرا زودتر اقدام نکردی به رفتن به پزشک! الانو دریاب! تو همین الان میتونی به بهترین فوق تخصص قلب در تهران مراجعه کنی و بهترین چکاپ قلب و عروقو برای تشخیص بیماریت انجام بدی و به بهترین روش درمان بشی!

فقط شرط این درمان یه چیزه! یافتن بهترین فوق تخصص قلب در تهران!

حالا برای اینکه پیدا کنی بهترین کیه، کافیه این متنو تا آخر بخونی! هیچ جا نریا! کلید حل مشکلت دست خودته پس حرفای دکتر ضربانو جدی بگیر!

راهای زیرو بخون تا بهترینارو انتخاب کنی!

 

بهترین فوق تخصص قلب در تهران

گشتن تو اینترنت : اولین راه پیدا کردن بهترین فوق تخصص قلب در تهران

خوب دیگه الان هرکسی می دونه که اگه بخواد یه رستوران و هرجاییو پیدا کنه کافیه ی سرچی تو نت بزنه ببینه چی گیرش میاد. خوب وقتشه! به جای اینکه همش تو اینستاگرام بگردی دنبال لباس، دنبال کلینیک قلب و عروق دکتر ضربان بگرد. یا اصلا برو تو گوگل سرچ کن بهترین فوق تخصص قلب در تهران.

چی برات اومد؟ یه لیست پر اسم! گیج شدی؟ نترس همینجا که تموم نمیشه! برو تو یکی از این سایتای نظر سنجی که همه پزشکاشونو معرفی کردن. این سایتا راه خیلی خوبیه که همه پزشکارو بشناسی. تو این سایتا همه اومدن تجربشون از مراجعه به پزشک قلبو در اختیار همدیگه گذاشتن. از خدمات کلینیک بگیر تا اینکه جاپارک اطراف کلینیک چجوریه.

اما خیلی به نظرا تو این سایتا اعتماد نکن! چون بعضیا هستن که نمیتونن ببینن یه پزشک داره با جون و دل واسه مردم کار می کنه و معروفه. میان الکی ازش بد میگن  و برعکس زیر اسم پزشکایی که خودشون میخوان نظر مثبت میزارن. اما این چیزا  از نگاه افراد تیزبین در نمیمونه  .

خوب حالا که پزشکتو انتخاب کردی، بهتره اسم اون پزشکو جدا سرچ کنی و از جزئیات خوئ پزشک باخبر بشیی.

بهترین فوق تخصص قلب در تهران

خوب حالا وقتشه که اسم پزشکو جستجو کنی. با اینکار دیگه با خود پزشک سروکار داری. وقتی اسم پزشکو جستجو می کنی باید به چن تا مورد دقت کنی. یکی اینکه خوب مدرک پزشک چیه؟ کجا فعالیت می کنه؟ سابقه درمان بیمارا به چه صورته؟ چه تعدادی از بیمارا از زیر دست این پزشک رد شدنو سالم و سلامت موندن؟

خوب مدرک پزشک هرچی معتبرتر و از دانشگاه بهتری باشه، خیال بیمارو راحت تر می کنه. همچنین تو زمینه قلب اینکه پزشک مورد نظرتون بورد تخصصی داشته باشه خیلی میتونه خیالتونو راحت تر کنه.

همچنین میتونید با این سرچ ببینید پزشکتون علاوه بر کلینیک، کدوم بیمارستان فعالیت می کنه . شما می تونید به اون بیمارستان مراجعه کنید  و تعداد بیمارانی که توسط پزشک شما خوب شدنو بررسی کنید. مشخصه هرچی این تعداد بیشتر باشه هم سابقه پزشکتون بیشتره هم اعتماد افراد به پزشک بیشتر میشه.

برخورد پرسنل : سومین راه پیدا کردن بهترین فوق تخصص قلب در تهران

اگه آدرس کلینیک پزشکو پیدا کردید، خیلی بهتر میتونید مسائل مهمو بررسی کنید. بعد ازینکه مطمئن شدید مدرک پزشکتون معتبره و خیلیا از او راضی هستن، به کلینیک پزشک مراجعه کنید. تو اولین مراجعه اولین چیزی که نظر شمارو جلب میکنه برخورد پرسنله. خیلی مهمه که پرسنل کلینیک خوش اخلاق باشن و با بیمار با حوصله صحبت کنن. چون بیمارای قلبی واقعا روحیه حساسی دارن و اصلا استرس و فشار عصبی براشون خوب نیست و اگه پرسنل هم بد اخلاق باشن دیگه واویلااا!

خدمات کلینیک : چهارمین راه پیدا کردن بهترین فوق تخصص قلب در تهران

دیگه گذشت اون زمانایی که با یه فشارخون گرفتن و چند تا معاینه فیزیکی و گوش دادن به ضربان قلب مشکل بیمار تشخیص داده میشد. همونجور که علم پیشرفت کرده، بیماری هام پیشرفت کردن و اتفاقا برای تشخیص اونا نیاز به راه های مختلف و ابزار و دستگاه های پیشرفته است.

پس وقتی به کلینیک پروفسور قلب  و عروق مراجعه میکنید، مطمئن شید که دستگاه های پیشرفته برای تشخیص مشکل شما قرار داده شده . وقتی دستگاها قدیمی باشه، تشخیص هم غیر دقیق میشه و دیگه نمیشه به اون تشخیص اعتماد کرد و به دنبال اون حتی به داروهای تجویز شده هم اعتماد نمی کنید.

برخورد پزشک : پنجمین راه پیدا کردن بهترین فوق تخصص قلب در تهران

حتما تو نظر کاربرا درباره اخلاق پزشک خوندید چون مهم ترین چیزی که بیمار بعد ملاقات با پزشک یادش میمونه اخلاقه! ولی تا یه چیزو با چشمای خودت ندیدیو با گوشای خودت نشنیدی باور نکن.

اخلاق پزشک ازین جهت مهمه که خیلی وقتا بیمار احتیاج داره صحبت کنه، از مشکلش بگه تا خیالش راحت شه پزشک همشو شنیده و بیماریشو درست تشخیص داده . لازمه پزشک با حوصله به حرفای بیمار گوش بده و با استفاده از اونا تشخیص درستی بده. پزشکی که همون اول سری شروع به نوشتن نسخه کنه حتما اون اولین و آخرین باریه که برای اون فرد داره دارو تجویز می کنه .

پس حتما به اخلاق پزشک خیلی اهمیت بدید تا بتونید به بقیه تو انتخاب پزشک کمک کنید.

خوب اینا مهم ترین معیارایی بود که تو انتخاب بهترین فوق تخصص قلب و عروق میشد بهتون بگیم. اگه طبق همین روال پیش برید از انتخابتون پشیمون نمیشید.

ارسال شده در ghalb

دیدگاهتان را بنویسید